Sklep    |  Mapa Serwisu    |  Kontakt   
 
Baza Firm
Morskich
3698 adresów
 
Zaloguj się
 
 
Szybkie wyszukiwanie
Szukanie zaawansowane
Strona głównaStrona główna
Wszystkie artykułyWszystkie artykuły
<strong>Subskrybuj Newsletter</strong>Subskrybuj Newsletter
 

  Informacje morskie. Wydarzenia. Przetargi
Wydrukuj artykuł

Informacje KIGM O/Zachodniopomorski 09.10.2012

Informacje firmowe, 2012-10-09
SPOTKANIE NOWOROCZNE GOSPODARKI MORSKIEJ 2013 / DZIENNIKARZ ROKU GOSPODARKI MORSKIEJ 2012
Informujemy, że najbliższe Spotkanie Noworoczne Gospodarki Morskiej Pomorza Zachodniego, organizowane tradycyjnie z innymi Organizacjami związanymi z naszą branżą, odbędzie się w środę 16 stycznia 2013 roku o godz. 19.00 na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie w Restauracji Zamkowa. Już teraz prosimy o zarezerwowanie sobie tego styczniowego terminu.

Podobnie jak w latach ubiegłych zwracamy się do Państwa z propozycją przyznania wyróżnienia KIGM dla dziennikarza/redaktora z woj. zachodniopomorskiego zajmującego się tematyką szeroko rozumianej Gospodarki Morskiej, który w 2012 w Państwa opinii swoją pracą przyczynił się do promocji naszej branży.

Dotychczasowi Laureaci to Mariusz Rabenda z Gazety Wyborczej - 2008r., Bogdan Tychowski z portalu www.morza.iceany.com.pl - 2009 i 2011 r. i Grzegorz Gibas z Polskiego Radio Szczecin - 2010 r.

Poniżej przedstawiamy listę kandydatów. Oczywiście lista nie jest zamknięta, mamy nadzieję, że poszerzy się o Państwa nowe propozycje. Głosować można do środy 21 grudnia br.

Zofia Bąbczyńska-Jelonek - Namiary na Morze i Handel
Grzegorz Gibas - Polskie Radio Szczecin
Krzysztof Gogol - Bryza,
Piotr Jasina - Głos Szczeciński
Elżbieta Kubowska - Kurier Szczeciński
Anna Kolmer - Polskie Radio Szczecin
Andrzej Kraśnicki jr - Gazeta Wyborcza
Janina Piotrowska - BiP
Ewa Pruffer - PAP
Mariusz Rabenda - Gazeta Wyborcza
Magdalena Szczepkowska - Świat Biznesu
Bogdan Tychowski - www.morzaioceany.com.pl
Redakcja Obserwatora Morskiego (Redaktor Naczelny Krzysztof Gogol)
Magazyn TVP 3 "Wiatr od Morza" pod redakcją Joanny Tryniszewskiej.

Prosimy o wskazanie tylko jednej osoby i przesłanie propozycji na adres szczecin.kigm@wp.pl lub faksem na numer 91 430 84 48. Każda firma zrzeszona w KIGM O/Zachodniopomorski dysponuje 1 głosem !

FOTORELACJA Z REJSU Z OKAZJI ŚWIATOWEGO DNIA MORZA i 10-LECIA KIGM O/ZACHODNIOPOMORSKI
Dziękujemy Państwu za liczne uczestnictwo w rejsie przygotowanym wspólnie ze Stowarzyszeniem Biuro Promocji Żeglugi Morskiej Bliskiego Zasięgu, który odbył się 2 października br. Fotorelacja z tego wydarzenia znajduje się na stronie wydawnictwa Obserwator Morski:

http://www.obserwator-morski.pl/artykuly/197/Rejs-z-VIP-ami-

Dziękujemy również firmom, które pomogły nam organizacyjnie przygotować to spotkanie: Fosfan S.A., OT Logistics S.A., Grupa Reklamowa Zapol oraz Redakcja Obserwatora Morskiego.

KONSULTACJE Z POSŁANKĄ RENATA ZAREMBĄ.
2 lipca br. odbyło się spotkanie Pani Poseł Renaty Zaremby z Członkami Rady Krajowej Izby Gospodarki Morskiej O/Zachodniopomorski, p. Wojciechem Pysiakiem i p. Pawłem Adamarkiem w sprawie konsultacji nad projektem zmiany ustawy o gospodarowaniu nieruchomościami położonymi w granicach portów morskich.
Na początku października Biuro KIGM O/Zachodniopomorski zwróciło się do Pani Poseł z zapytaniem o stan realizacji przedmiotowej sprawy oraz podanie terminu najbliższego posiedzenia Podkomisji Sejmowej i połączonych Komisji: Infrastruktury oraz Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej a także o przekazanie aktualnej propozycji nowelizacji ustawy i rozporządzenia RM.

PAŹDZIERNIKOWY SALON MORSKI
W październiku planowane jest spotkanie z p. Krzysztofem Soską, Zastępcą Prezydenta Szczecina i p. Leszkiem Siweckim Doradcą Prezydenta, zorganizowane wspólnie z Business Club Szczecin, w sprawie uczestnictwa szczecińskich firm w finałach The Tall Ships Races 2013.
 
 
Strona Główna | O Nas | Publikacje LINK'a | Prasa Fachowa | Archiwum LINK | Galeria
Polskie Porty | Żegluga Morska | Przemysł okrętowy | Żegluga Śródlądowa | Baza Firm Morskich | Sklep | Mapa Serwisu | Kontakt
© LINK S.J. 1993 - 2021 info@maritime.com.pl