Sklep    |  Mapa Serwisu    |  Kontakt   
 
Baza Firm
Morskich
3678 adresˇw
 
Zaloguj siŕ
 
Statki w eksploatacjiStatki w eksploatacji
Po│▒czenia liniowePo│▒czenia liniowe
Agencje MorskieAgencje Morskie
Agencje spedycyjneAgencje spedycyjne
Agencje za│ogoweAgencje za│ogowe
Regulacje prawne<br> i opracowaniaRegulacje prawne
i opracowania
 



  Statki w eksploatacji


Nazwa statku:
Armator:
Typ statku:
DWT:
Zanurzenie:
D│ugoŠ ca│kowita:
SzerokoŠ:
GRT:
NRT:
NrNazwa statkuArmatorTyp statkuDWTZanurzenieDlugosc calkowitaSzerokoscGRTNRT
1.AgatESLGCS929181301967443974
2.AlexanderESLGCS13864914821115726166
3.AmaranthUBST25455.1786.32121726721
4.AmberESLRS539961221967192016
5.AmethystUBST10603.8563.959.68772341
6.AmonithUBST34756.3583.713.318431046
7.Aphrodite IPBSSV00002050
8.Armia KrajowaP»MBC7350514228324125225569
9.Armia LudowaP»MBC3364010195252145812479
10.B. PrusChipGCS2440010.61171.425.44168698980
11.Bataliony ChlopskieP»MBC3361810195252146012462
12.BazaltPBST10085.5164.5213.811313410
13.BelchatowP»MBC7127713232324003023145
14.BochniaPEGCS63727.32123.771759072997
15.BodoPRCiPT71.1514.184.23410
16.BoleslawiecP»MBC43906951431271596
17.BukowiecSSPC9913.7260.879.3695312
18.BytomP»MBC44596951431271596
19.CarnivalChipGCS2773911.5317126.3500
20.CeynowaChipGCS156229.3156.7424.06152357053
21.Chipolbrok MoonChipMP304600190.880241670
22.Chipolbrok SunChipGCS3000010.3199.827.800
23.ChodziezPOLLRS80447.05147.3823.52156664699
24.Chong MingChipGCS0000181770
25.ChongmingChipGCS221099.32169.8327.500
26.ChopinChipGCS181449.8158.9323139307749
27.ChorzowP»MBC43616941431271596
28.DariaP»MBC4126011186302519014166
29.DeliaP»MBC4118511186302520614165
30.DianaP»MBC4118511186292520614175
31.DorineP»MBC4128811186302506514247
32.DrawaBSMP18703.7784.2610.71575721
33.ElaPRCiPRF000000
34.Ever HappyChipGCS2781711.5417126.3500
35.Fast AnnFASTGCS20003.58611.31740734
36.Fast CatrienFASTGCS20003.4885.8111.31740734
37.Fast FilipFASTGCS20003.4885.9211.31740734
38.Fast JefFASTGCS32024.6587.9512.520661143
39.Fast SamFASTGCS32304.5590.412.519831061
40.Fast SimFASTGCS23003.868212.41666861
41.Fast SusFASTGCS32344.6489.9812.520551117
42.Fast WilFASTGCS22934.1285.9211.81391757
43.Flora VPEGCS127200150.172195945213
44.GardnoP»MBC16753815822116325695
45.GdyniaESLGCS517861001639301940
46.General Grot RoweckiP»MBC3849811198272340913760
47.Gniezno IIP»MBC43586951431271596
48.GranitPBST9995.564.5413.811313410
49.GrzegorzPRCiPT02.628.766.512136
50.HaliczSSPC10003.6560.779.29694314
51.HomarPRCiPD1921.4930.85133310
52.HuatuoChipGCS157539.35155.152300
53.Huta KatowiceP»MBC6446413223313563323683
54.Huta ZgodaP»MBC1417981452092685134
55.Icarus IIPBST3619416.99169.9926.99217560
56.Ignacy DaszynskiP»MBC3364010195252143712479
57.InaBSMP18553.7784.210.71589643
58.InowroclawESLRS7203713723147864435
59.Inz. Marian BukowskiDMD05.0477.8512.91954586
60.Inz. Stanislaw LegowskiPRCiPD05.677.8112.9420161015
61.Inz. Tadeusz WendaPRCiPD02.4551.412.05749559
62.IrmaP»MBC3494610199232138711629
63.IrydaP»MBC3494610199232138711629
64.IsaP»MBC3493910199232138711629
65.IsadoraP»MBC3494810199232138711629
66.IsoldaP»MBC3494110199232138711629
67.JamnoP»MBC16813815822116325695
68.Jan DlugoszChipGCS156229.3156.6824152467053
69.Jan SniadeckiESLF5583515521144174325
70.Jia xingChipGCS2210991692700
71.KaliopeP»MCT15340814922118293548
72.Kopalnia BoryniaP»MBC1189881331988974301
73.Kopalnia HalembaP»MBC1171581331988974301
74.Kopalnia RydultowyP»MBC1170281331988974212
75.Kopalnia SosnowiecP»MBC1417981452092685134
76.Kopalnia ZofiowkaP»MBC1417981452092685134
77.KoscierzynaP»MBC44436941431271596
78.KosteraPRCiPD4783.147.118.8386115
79.Legiony PolskieP»MBC7350514228324125225596
80.LibaiChipGCS181449.81592300
81.LomzaP»MBC44596951431271596
82.LubanChipGCS161529.35155.152300
83.LuxunChipGCS181449.81592300
84.Maciej RatajP»MBC3378010195252153112294
85.Major HubalP»MBC3372510195252153112316
86.Malbork IIP»MBC44616951431271596
87.Malz IIPRCiPD1141.4533.338.7525576
88.Mamry IIP»MBC16653815822116765705
89.MarcinPRCiPT322.7625.456.8211529
90.MielecP»MBC44566941431271596
91.Mikolaj KopernikESLF216941251787342620
92.MitropeP»MCT15866814923115303459
93.MoniuszkoChipGCS181449.8158.9423139387754
94.NidaP»MBC1375981432098154798
95.NogatP»MGCS17064814923118485452
96.NorwidChipGCS222719.32169.8127.5182029246
97.OdraP»MBC1379081432098154798
98.OksywieP»MBC3358010195252146012479
99.OpalESLGCS940781301967423972
100.OrlaP»MGCS17059814922118485452
101.Orleta LwowskieP»MBC7350514228324125225596
102.PalicaSSPC13454.764.6210.38999425
103.PenelopeP»MCT15329814923118293548
104.PilicaP»MGCS17033814923118485452
105.PokojChipGCS2798711.5417126.351884611231
106.Poleuro 1PEGCS63887.32123.771759072991
107.Polska WalczacaP»MBC7350514228324125225596
108.PomeraniaP»BF18565.64127.4321.7120870
109.Pomorze ZachodnieP»MBC26700918023166968914
110.PoroniecSSPC10003.6560.819.3697312
111.Powstaniec ListopadowyP»MBC3378010195252153112325
112.Powstaniec StyczniowyP»MBC3378010195252153112316
113.QuetzalcoatlDMD01.9936.214.5828986
114.Reduta OrdonaP»MBC3349011198242030913145
115.RegaBSMP19713.7284.99101545511
116.RejaPRCiPRF01.85407.7520884
117.RodloP»MBC3374210195252153112316
118.RolnikP»MBC1417681452092685134
119.RomankaSSPC14004.764.8810.4997427
120.RosP»MBC16793815822116765695
121.RozgwiazdaPRCiPD02.4551.4212747224
122.RozkolecDMRF0245.5115840252
123.RubinESLGCS925571301967423972
124.S-PRC-31DMHB5252.3243.978.229287
125.S-PRC-32DMHB5952.5343.978.229287
126.Safmarine AberdeenPEGCS127200150.172195945213
127.ScandinaviaP»BF28005.51145.6524.522384211083
128.SieradzP»MBC43616951431271596
129.SilesiaP»BF17575.42127.6319.45105530
130.SlawkaPRCiPRS51.5717.74.2337
131.SlezaSSPC10003.6460.989.3695313
132.SM-PRC-101PRCiPHB11042.9158.969.5539171
133.SM-PRC-102PRCiPHB10942.9258.949.53579556
134.SM-PRC-103PRCiPHB11042.9158.969.5539171
135.SM-PRC-104PRCiPHB10942.9258.969.51581557
136.SM-PRC-105PRCiPHB10942.9258.999.54580556
137.SM-PRC-106PRCiPHB10942.9258.929.53579555
138.SM-PRC-107PRCiPHB11042.9158.949.5539170
139.SM-PRC-108PRCiPHB10942.9258.559.52576552
140.SM-PRC-109DMHB11042.9158.849.5538171
141.SM-PRC-110PRCiPHB10942.9258.919.53579555
142.SM-PRC-111DMHB11042.9159.049.5540171
143.SM-PRC-112PRCiPHB1056358.969.56580556
144.SniezkaSSPC6163.0257.629545172
145.SolidarnoscP»MBC7350514228324125225596
146.St. BarbaraPBSSV118000023240
147.Stanislaw KulczynskiP»MBC3362710195252145612476
148.StefanPRCiPT02.628.746.5313235
149.SwidrakPRCiPD1931.4830.851332898
150.Szare SzeregiP»MBC7350514228324125225596
151.SzczecinESLGCS13695914921115816181
152.SzymanowskiChipGCS223139.32169.7527.5181489106
153.TaixingChipGCS222719.32169.6927.500
154.TaltyP»MBC16728815822116765695
155.TarnicaSSPC6403.2857.359564182
156.TorunPRCiPD000000
157.TrojanPRCiPD05.677.8112.9420161015
158.TurkusESLCS1146081462196965219
159.TychyPOLLRS80447.05147.3723.49156524624
160.Uniwersytet SlaskiP»MBC3347011198242030913145
161.ViklandVMPC83887.21133.241967632535
162.VikstraumVMPC86936.94129.6518.859853138
163.ViveroPBST2890003070
164.WadagP»MBC16753815822116325695
165.Walka MlodychP»MBC3349011198242030913145
166.WarkaP»MBC44516941431271596
167.WartaP»MBC1375681432098154798
168.West AvantVMPC2321080.2412.11640605
169.West LyndaVMPC30205.5579.6314.032092819
170.West MasterVMPC19004.7677.3212.21174381
171.West QueenVMPC59847.03105.3615.837871818
172.West SailorVMPC56327.3594.961634271274
173.West StreamVMPC25505.8580.2131834642
174.WielunP»MBC44426951431271596
175.WieniawskiChipGCS221309.32170.1127.5182089088
176.WigryP»MBC16653815822116765695
177.WislaP»MBC1337081432098154798
178.Wladyslaw OrkanChipGCS3043511199.827.800
179.WloclawekPERS80447.05147.4623.49156354690
180.WyszkowP»MBC43786951431271596
181.YongxingChipGCS222719.32169.8427.500
182.ZeranPOLLRS80447.05147.4523.5156854624
183.ZgorzelecP»MBC44126941431271596
184.Ziemia ChelminskaP»MBC26700918023166968914
185.Ziemia GnieznienskaP»MBC26700918023166968914
186.Ziemia SuwalskaP»MBC26700918023166968914
187.Ziemia TarnowskaP»MBC26678918023166968914
188.Ziemia ZamojskaP»MBC26700918023166968914



 
»egluga Morska | Statki w eksploatacji | Wykaz po│▒cze˝ liniowych | Agencje morskie | Agencje spedycyjne | Crewing | Regulacje prawne | Lista po│▒cze˝ linowych
Strona G│ˇwna | Polskie Porty | Przemys│ okrŕtowy | »egluga Žrˇdl▒dowa | Baza Firm Morskich | Sklep | Mapa Serwisu | Kontakt
© LINK S.J. 1993 - 2014 info@maritime.com.pl